usa Biggest sportsbook for USA: BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Streams with less annoying ads
-_-
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Boston Bruins - Detroit Red Wings 23:30
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
NRL: Souths Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 06:05
NRL: Souths Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 06:05
Fox Sports USA Fight Night: Alan Sanchez - Jorge Silva 02:00
CWFC Fight Night 11 18:00
F1 Chinese Grand Prix - Practice 2 06:00
Linette - S. Zhang, WTA Kuala Lumpur 06:15
Linette - S. Zhang, WTA Kuala Lumpur 06:15
Curling: World Cup Grand Slam of Curling 23:30
All streams (some with many annoying ads - it is not our fault!)
Coria - Duckworth, ATP Challenger Santiago 15:00
Rola - Gonzalez, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:00
Rola - Gonzalez, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:00
Podlipnik-Castillo - Schwank, ATP Challenger Santiago 15:00
Podlipnik-Castillo - Schwank, ATP Challenger Santiago 15:00
Coria - Duckworth, ATP Challenger Santiago 15:00
ITF Womens - Dothan 16:00
Ward - Kosakowski, ATP Challenger Sarasota 16:30
Ward - Kosakowski, ATP Challenger Sarasota 16:30
Skupski - Skupski - Draganja - Kontinen, ATP Challenger Sarasota 16:30
Skupski - Skupski - Draganja - Kontinen, ATP Challenger Sarasota 16:30
Dutra Silva - Zeballos, ATP Challenger Sao Paulo 2 16:30
Dutra Silva - Zeballos, ATP Challenger Sao Paulo 2 16:30
De Bakker - Arguello, ATP Challenger Santiago 16:30
De Bakker - Arguello, ATP Challenger Santiago 16:30
Sorensen - Odesnik, ATP Challenger Santiago 16:30
Sorensen - Odesnik, ATP Challenger Santiago 16:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Hurricanes - Blues 08:35
Michon - Souza, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:00
Bogomolov Jr - Krajinovic, ATP Challenger Sarasota TBF 3:6 1:1 15:00
Bogomolov Jr - Krajinovic, ATP Challenger Sarasota TBF 3:6 1:1 15:00
G. Melzer - Daniel, ATP Challenger Sarasota 15:00
G. Melzer - Daniel, ATP Challenger Sarasota 15:00
Michon - Souza, ATP Challenger Sao Paulo 2 15:00
St Etienne - Rennes 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Atletico Madrid - Elche 19:30
Tyumen - Karaganda 13:00
Coria - Duckworth (ATP Challenger Santiago) 16:00
Podlipnik-Castillo - Schwank (ATP Challenger Santiago) 16:00
De Bakker - Arguello (ATP Challenger Santiago) 17:30
Sorensen - Odesnik (ATP Challenger Santiago) 17:30
Estrella - Lorenzi (ATP Challenger San Luis Potosi) 23:30
Hernandez / Schwank - Garin / Jarry (ATP Challenger Santiago) 19:00
Buchanan / Meister - King / Spir (ATP Challenger San Luis Potosi) 20:00
Aguilar / Podlipnik-Castillo - Dellien / Olivo (ATP Challenger Santiago) 19:00
Arevalo - Menendez-Maceiras (ATP Challenger San Luis Potosi) 21:30
Amkar Perm - Ural 14:00
Brondby - Sonderjyske 16:00
Michon - Souza (ATP Challenger Sao Paulo 2) 16:00
Rola - Gonzalez (ATP Challenger Sao Paulo 2) 16:00
Elias - Pella (ATP Challenger Sao Paulo 2) 18:00
Skupski / Skupski - Draganja / Kontinen (ATP Challenger Sarasota) 17:30
Dutra Silva - Zeballos (ATP Challenger Sao Paulo 2) 17:30
Gonzalez / Molteni - Alund / Duran (ATP Challenger Sao Paulo 2) 20:00
Demoliner / Elias - Pella / Schwartzman (ATP Challenger Sao Paulo 2) 21:30
Arnaboldi / Bogomolov Jr. - Cerretani / Siljestrom (ATP Challenger Sarasota) 22:00
G. Melzer - Daniel (ATP Challenger Sarasota) 16:00
Ward - Kosakowski (ATP Challenger Sarasota) 17:30
Kyrgios - Young (ATP Challenger Sarasota) 23:30
Bogomolov Jr. or Krajinovic - Dustov (ATP Challenger Sarasota) 19:00
F1 Chinese Grand Prix - Conference 08:00
Maybank Malaysian Open 07:00
Hurricanes - Blues 08:35
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
Showtime - ShoBox: Alexei Collado - Rod Salka 02:45
Metallurg Magnitogorsk - HC Lev Prague 14:00
Boston Bruins - Detroit Red Wings 23:30
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
Anaheim Ducks - Dallas Stars 02:00
Kansas City Royals - Minnesota Twins 00:10
Colorado Rockies - Philadelphia Phillies 00:40
Oakland Athletics - Houston Astros 02:05
Los Angeles Dodgers - Arizona Diamondbacks 02:10
San Diego Padres - San Francisco Giants 02:10
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 23:01
Boston Bruins - Detroit Red Wings 23:30
Maybank Malaysian Open 07:00
Maybank Malaysian Open 07:00
Maybank Malaysian Open 07:00
Maybank Malaysian Open 07:00
Washington Nationals - St.Louis Cardinals 23:05
Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers 23:05
Cleveland Indians - Toronto Blue Jays 23:05
Detroit Tigers - Los Angeles Angels 23:08
Boston Red Sox - Baltimore Orioles 23:10
Miami Marlins - Seattle Mariners 23:10
New York Mets - Atlanta Braves 23:10
Tampa Bay Rays - New York Yankees 23:10
Texas Rangers - Chicago White Sox 00:05
Rebels - Force 10:40
Rebels - Force 10:40
Rebels - Force 10:40
Rebels - Force 10:40
Hurricanes - Blues 08:35
Hurricanes - Blues 08:35
Hurricanes - Blues 08:35
Hurricanes - Blues 08:35
San Jose SaberCats - Portland Thunder 02:00
WWE Friday Night Smackdown 00:00
San Antonio Talons - New Orleans VooDoo 00:30
ESPN2 Friday Fight Night: Vitalii Kopylenko - Willie Monroe Jr 01:00
Fox Sports USA Fight Night: Alan Sanchez - Jorge Silva 02:00
Bellator Fighting Championship 117 01:00
Rubin Tyumen – Saryarka 14:00
Bushido - SWAT 40 17:00
CWFC Fight Night 11 19:00
Krasnoperekopsk - Khimprom 12:30
Favorit - Kharkiv 15:00
Lithuania - Montenegro 09:00
Chicago Cubs - Cincinnati Reds 18:20
Bristol - London Welsh 19:45
Zlin - Kometa Brno 17:20
SonderjyskE - Herning Blue Fox 17:30
Oranje Zwart - Polo 18:00
Latvia - Russia 15:00
Campo - Harvestehuder 10:30
Waterloo - Racing 13:00
Turkey U20 W - Israel U20 W 15:00
HK Ogre - Celtnieks/LSPA 16:00
Kibirkstis W - Suduva W 15:00
Zalgiris - Dzukija 16:30
SK Wyverns - KIA Tigers 10:30
Doosan Bears - Lotte Giants 10:30
Hanwha Eagles - LG Twins 10:30
NC Dinos - Samsung Lions 10:30
RBC Heritage 20:00
Eurosport Boxing 20:00
Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo 22:00
Torpedo-BelAZ - Dynamo Brest 15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Most 17:00
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
Club Alianza Lima - San Simon 22:45
AS Arles Avignon - Stade Lavallois 18:00
Soccer Special 13:00
WWE Late Night Smackdown 21:00
Hanshin Tigers - Yakult Swallows 10:00
Rakuten Gold. Eagles - Nippon Ham Fighters 10:00
Seibu Lions - Orix Buffaloes 10:00
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 10:00
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 10:00
Chiba Lotte Marines - Fukuoka S. Hawks 10:15
Fatra Zlin - Euro Sitex Pribram 16:00
VK Dukla Liberec - VK Jihostroj Ceske Budejovice 17:00
HBC Ronal Jicin - HC Dukla Praha 18:00
FC Cheb - FK Ostrov 17:00
BK JIP Pardubice - Sluneta Usti nad Labem 15:00
BC Prievidza - BK Iskra Svit 17:00
BK Inter Incheba Bratislava - MBK RIEKER Komarno 17:00
BK Opava - BK Decin 17:00
Dance Decin 2014 09:00
Turecko - Izrael 15:00
Norsko - Cesko 17:00
SKP Frydek Mistek - Talent M.A.T. Plzen 18:00
Willem II - FC Emmen 18:00
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Harlequins - Leicester Tigers 18:45
Doncaster Rovers - Derby County 18:30
Inverness - Aberdeen FC 18:45
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:15
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 18:45
CWFC Fight Night 11 18:00
St Helens Saints - Wigan Warriors 11:25
Warrington Wolves - Widnes Vikings 13:45
Leinster - Benetton Treviso 16:00
Melbourne Victory - Sydney FC 09:30
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Rebels - Force 09:45
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Wawrinka - Raonic, ATP Monte Carlo 08:30
Nadal - Ferrer, ATP Monte Carlo 10:00
Tsonga - Federer, ATP Monte Carlo 11:30
Garcia-Lopez - Djokovic, ATP Monte Carlo 13:00
Hapoel Petach Tikva - Beitar Shimson Tel Aviv 13:00
Bangor City FC - The New Saints 14:30
FC Vestsjaelland - Hobro 14:45
Alfreton - Grimsby Town 15:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 17:00
Dukla Praha - Sparta Prague 17:00
Czech 2. Liga 17:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 18:00
Puskas Academy - Pecsi MFC 18:00
Multiplex Ligue 1 19:00
Multiplex Ligue 2 19:00
Jihlava - Bohemians 1905 19:15
Voetbal International 19:30
Metallurg Magnitogorsk - HC Lev Prague 14:00
Finland - Germany 16:30
Chomutov - HC Geus Okna Kladno 17:00
Sigma Olomouc - BK Mlada Boleslav 17:00
Belarus - Switzerland 17:00
Maybank Malaysian Open 07:00
Greater Gwinnett Championship 17:30
Hurricanes - Blues 08:35
Rebels - Force 10:40
St Helens Saints - Wigan Warriors 12:00
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:30
Warrington Wolves - Widnes Vikings 14:45
Leinster - Benetton Treviso 17:00
El Gouna International 2014 19:00
Glasgow Warriors - Ulster Rugby 19:05
Harlequins - Leicester Tigers 19:45
Castres Olympique - Montpellier 19:45
F1 Chinese Grand Prix - Conference 08:00
Nimes Olympique - FC Istres 18:00
Chamois Niortais - Stade Brestois 18:00
ESTAC Troyes - Creteil 18:00
Willem II - FC Emmen 18:00
Inti Gas Ayacucho - Real Garcilaso 18:15
Doncaster Rovers - Derby County 18:30
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Inverness - Aberdeen FC 18:45
Club Alianza Lima - San Simon 22:45
Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo 21:00
Los Caimanes FC - Universidad Cesar Vallejo 21:00
Melbourne Victory - Sydney FC 09:30
Henan Jianye - Guizhou Renhe 11:30
FK Amkar Perm - FK Ural 13:00
Brondby IF - SonderjyskE 15:00
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Aarhus GF - FC Midtjylland 17:00
Clermont Foot - SCO Angers 18:00
AC Le Havre - Tours FC 18:00
FC Metz - A Bastia 18:00
AS Nancy - Dijon Footbal 18:00
Saint-Etienne - Stade Rennes 18:30
Inverness - Aberdeen FC 18:45
NRL: Newcastle Knights - Brisbane Broncos 09:40
NRL: Manly Sea Eagles - North Queensland Cowboys 09:40
ESTAC Troyes - Creteil 18:00
Willem II - FC Emmen 18:00
Jihlava - Bohemians 1905 18:15
Inti Gas Ayacucho - Real Garcilaso 18:15
Doncaster Rovers - Derby County 18:30
Atletico Madrid - Elche CF 18:30
Voetbal International 18:30
AS Arles Avignon - Stade Lavallois 18:00
Clermont Foot - SCO Angers 18:00
AC Le Havre - Tours FC 18:00
FC Metz - A Bastia 18:00
AS Nancy - Dijon Footbal 18:00
Nimes Olympique - FC Istres 18:00
Chamois Niortais - Stade Brestois 18:00
Bangor City FC - The New Saints 13:30
Alfreton - Grimsby Town 14:00
Torpedo Zhodino - Dinamo Brest 14:00
Brondby IF - SonderjyskE 15:00
Banga - Zalgiris 15:30
SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Most 16:00
CS Gaz Metan Medias - FC Otelul Galati 16:00
Blackpool FC - Burnley FC 16:15
Aarhus GF - FC Midtjylland 17:00
Puskas Academy - Pecsi MFC 17:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 17:00
Multiplex Ligue 2 18:00
CS Univ Craiova - FC Olt Slatina 09:00
Melbourne Victory - Sydney FC 09:30
Henan Jianye - Guizhou Renhe 11:30
PFK Cherno More Varna - PFK Litex Lovech 12:00
FK Amkar Perm - FK Ural 13:00
Hapoel Petach Tikva - Beitar Shimson Tel Aviv 12:00
Leinster - Benetton Treviso 16:00
Glasgow Warriors - Ulster Rugby 18:05
Harlequins - Leicester Tigers 18:45
Bristol - London Welsh 18:45
Castres Olympique - Montpellier 18:45
Zlin - Kometa Brno 16:20
Sonderjyske - Herning Blue Fox 16:30
Hurricanes - Blues 07:35
NRL: Newcastle Knights - Brisbane Broncos 09:40
Rebels - Force 09:45
NRL: Manly Sea Eagles - North Queensland Cowboys 09:40
St Helens Saints - Wigan Warriors 11:25
Warrington Wolves - Widnes Vikings 13:45
ITF Mens - Womens - Santa Margherita Di Pula 08:00
Wawrinka - Raonic, ATP Monte Carlo 08:30
Wawrinka - Raonic, ATP Monte Carlo 08:30
Nadal - Ferrer, ATP Monte Carlo 10:00
Nadal - Ferrer, ATP Monte Carlo 10:00
Cibulkova - Diyas, WTA Kuala Lumpur 10:30
Cibulkova - Diyas, WTA Kuala Lumpur 10:30
Tsonga - Federer, ATP Monte Carlo 11:30
Tsonga - Federer, ATP Monte Carlo 11:30
ITF Mens - Doha 13:00
Ka. Pliskova - Buyukakcay, WTA Kuala Lumpur 12:00
Ka. Pliskova - Buyukakcay, WTA Kuala Lumpur 12:00
Garcia-Lopez - Djokovic, ATP Monte Carlo 13:00
Garcia-Lopez - Djokovic, ATP Monte Carlo 13:00
Pardubice - Usti nad Labem 14:00
Kibirkstis - Suduva, W 14:00
Aliaga Petkim - Besiktas 15:00
Zalgiris - Dzukija 15:30
BC Prievidza - BK Svit 16:00
Opava - Decin 16:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:15
CSKA Moscow - Panathinaikos 16:15
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 18:45
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 18:45
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 13:00
Latvia - Russia 14:00
Finland - Germany 15:30
Olomouc - Mlada Boleslav 16:00
Belarus - Switzerland 16:00
Chomutov - Kladno 17:00
Vekic - Mayr-Achleitner, WTA Kuala Lumpur 08:00
Vekic - Mayr-Achleitner, WTA Kuala Lumpur 08:00
Lithuania - Montenegro 08:00
Lithuania - Montenegro 08:00
Kibirkstis W - Suduva W 15:00
Zalgiris - Dzukija 16:30
Doosan Bears - Lotte Giants 10:30
Hanwha Eagles - LG Twins 10:30
NC Dinos - Samsung Lions 10:30
SK Wyverns - KIA Tigers 10:30
Melbourne Victory - Sydney FC 10:30
Melbourne Victory - Sydney FC 10:30
Melbourne Victory - Sydney FC 10:30
F1 Grand Prix Shanghai, China 03:00
Racing UK 12:00
Locomotive - Favorite 14:00
Locomotive - Favorite 14:00
Oranje Zwart - Polo 17:00
Volei Municipal Zalau - Tomis Constanta Divizia 14:00
Volei Municipal Zalau - Tomis Constanta Divizia 14:00
Oranje Zwart - Polo 17:00
Squash: El Gouna International 2014 - Day 6 18:00
Squash: El Gouna International 2014 - Day 6 18:00
CWFC Fight Night 11 18:00
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio 18:30
Imoco Volley Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio 18:30
Eurosport Boxing: Jkitou - Mafuta 19:00
Latvia - Russia 15:00
Latvia - Russia 15:00
Chomutov - Kladno 17:00
Olomouc - Mlada Boleslav 17:00
Zlin - Kometa Brno 17:20
Campo - Harvestehuder 09:30
Badminton: Yonex Dutch International 2014 - Day 2 08:30
Badminton: Yonex Dutch International 2014 - Day 2 08:30
At The Races 11:15
Himprom - Krumsoda 11:30
Himprom - Krumsoda 11:30
Waterloo - Racing 12:00
Waterloo - Racing 12:00
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 07:00
Melbourne Victory - Sydney FC 10:30
Manly Sea Eagles - North Queensland Cowboys 10:40
Newcastle Knights - Brisbane Broncos 10:40
Pardubice - Usti nad Labem 15:00
Opava - Decin 17:00
BC Prievidza - BK Svit 17:00
Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha 14:00
Finland - Germany 16:30
F1 Chinese Grand Prix - Practice 2 06:00
F1 Chinese Grand Prix - Practice 2 06:00
F1 Chinese Grand Prix - Practice 2 06:00
Formula One - Chinese Grand Prix Practice 07:00
Badminton - BWF Super Series New Zealand Grand Prix 00:30
Banga - Zalgiris 16:30
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Nadal - Ferrer (ATP Monte Carlo) 11:00
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Tsonga - Federer (ATP Monte Carlo) 12:30
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Linette - S. Zhang (WTA Kuala Lumpur) 07:00
Linette - S. Zhang (WTA Kuala Lumpur) 07:00
Linette - S. Zhang (WTA Kuala Lumpur) 07:00
Vekic - Mayr-Achleitner (WTA Kuala Lumpur) 09:30
Vekic - Mayr-Achleitner (WTA Kuala Lumpur) 09:30
Vekic - Mayr-Achleitner (WTA Kuala Lumpur) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Wawrinka - Raonic (ATP Monte Carlo) 09:30
Cibulkova - Diyas (WTA Kuala Lumpur) 11:30
Cibulkova - Diyas (WTA Kuala Lumpur) 11:30
Cibulkova - Diyas (WTA Kuala Lumpur) 11:30
Ka. Pliskova - Buyukakcay (WTA Kuala Lumpur) 13:00
Ka. Pliskova - Buyukakcay (WTA Kuala Lumpur) 13:00
Ka. Pliskova - Buyukakcay (WTA Kuala Lumpur) 13:00
Bogomolov Jr. - Krajinovic (ATP Challenger Sarasota) TBF 3:6 1:1 16:00
Barcelona - Real Madrid (Replay) 05:30
IITF Santa Margherita Di Pula 09:00
ITF Men's - Doha 14:00
AIBA Youth World Boxing Championships Sofia 2014 - Ring 1 1 09:00
AIBA Youth World Boxing Championships Sofia 2014 - Ring 2 2 09:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
Lithuania - Montenegro 09:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 18:00
St Etienne - Rennes 19:30
ITF Women's - Dothan 17:00
ITF Men's - Doha 14:00
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
St Etienne - Rennes 19:30
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Doncaster - Derby 19:30
Blackpool - Burnley 17:15
Ligue 2 - Multiplex 19:00
Metz - Bastia CA 19:00
Alfreton - Grimsby Town 15:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
ITF Men's - Doha 14:00
St Etienne - Rennes 19:30
ITF Men's / Women's - Santa Margherita Di Pula 09:00
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor 18:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
Inverness CT - Aberdeen 19:45
Alfreton - Grimsby Town 15:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
Doncaster - Derby 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
Garcia-Lopez - Djokovic (ATP Monte Carlo) 14:00
Eurosport 21:00
Eurosport 21:00
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
Eurosport 2 21:00
Doncaster - Derby 19:30
St Etienne - Rennes 19:30
Le Havre - Tours 19:00
CSKA Moscow - Panathinaikos 17:15
Troyes - Creteil 19:00
Atletico Madrid - Elche 19:30
AGF Aarhus - Midtjylland 18:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 21:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 2 21:00
Eurosport 21:00
Castres Olympique - Montpellier 18:45
Cincinnati Reds - Chicago Cubs 19:20
St Etienne - Rennes 19:30
P2P streams (download additional software)
EA7 Emporio Armani - Maccabi Tel Aviv 19:45
We show 476 links. Updated at UTC = 2 minutes ago. UTC times

ATDHE streaming

Welcome to ATDHE. We are continuously improving our website so you will see now features every few weeks or months. Everything is beta of course, there is no time for final tuning.

But the goal of ATDHE is clear: to deliver LEGAL streams with as small amount of ads as possible.

ATDHE gives you opportunity to share your sport streaming videos and we all thank internet for it, but PLEASE: do not share streams that are copyrighted @ ATDHE. You can be seriously prosecuted. In some democratic countries you can be even tortured. Respect the system. Be the sheep!