usa Biggest sportsbook for USA: BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Streams with less annoying ads
RZ Pellets WAC 1:1 Chelsea 20:30
Van Gaal: United States tour not good for Manchester United 20:30
Wellington 2:1 West Ham 20:30
Real Madrid is a dream - Rodriguez 20:30
Hard work to the best once again - Dunga 20:30
Real Madrid signs James Rodriguez 20:30
Gerrard retires from England national team 20:30
Aosta 0:13 Norwich City 20:30
Wuhan Hongxing - Qingdao Hainiu 08:05
Wuhan Hongxing v Qingdao Hainiu 08:05
Julia Glushko vs Francesca Schiavone 07:30
Hungkuk Women vs Hyundai Women 07:00
Heungkuk Women v Hyundai Women 07:00
Mikhail Kukushkin vs Jaime Pulgar-Garcia 06:30
Sorana Cirstea vs Stefanie Voegele 06:00
Commonwealth Games 2014 08:00
-_-
ITF Mens - Essen 09:00
Hungkuk W - Hyundai W 07:45
Commonwealth Games 2014 08:00
Commonwealth Games 2014 08:00
Kukushkin - Pulgar-Garcia, ATP Challenger Astana 06:30
Kukushkin - Pulgar-Garcia, ATP Challenger Astana 06:30
Shyla - Vasilevski - Arenas-Gualda - Lopez-Perez, ATP Challenger Astana 06:40
Shyla - Vasilevski - Arenas-Gualda - Lopez-Perez, ATP Challenger Astana 06:40
FIVB Beach Volley: FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 - Day 2 05:00
FIVB Beach Volley: FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 - Day 2 05:00
Jamaica Women - Cuba Women 20:30
Ilhan - Molchanov, ATP Challenger Astana 05:10
Cipolla - Chiudinelli, ATP Challenger Astana 05:10
Cipolla - Chiudinelli, ATP Challenger Astana 05:10
Ilhan - Molchanov, ATP Challenger Astana 05:10
Ecuador - Argentina 20:00
Uruguay - Chile 17:45
El Salvador Women - Virgin Islands Women 18:15
ITF Women's - Lexington 14:00
ITF Men's - Essen 08:00
Inter City Baseball Tournament 2014 01:25
Commonwealth Games 2014 08:00
Commonwealth Games 2014 08:00
Commonwealth Games 2014 08:00
Commonwealth Games 2014 08:00
Commonwealth Games 2014 08:00
ATP Challenger Tampere 11:00
ATP Challenger Tampere 11:00
ATP Umag 15:00
ATP Atlanta 20:00
ATP Challenger Astana 05:00
WTA Nan Chang 09:00
WTA Nan Chang 09:00
ATP Challenger Oberstaufen 10:00
ATP Challenger Oberstaufen 10:00
ATP Challenger Astana 05:00
ATP Challenger Lexington 15:00
ATP Atlanta 20:00
ATP Umag 15:00
Le Tour de France 2014 11:30
Eurosport 20:00
Eurosport 20:00
Eurosport 2 20:00
All streams (some with many annoying ads - it is not our fault!)
Sri Lanka - South Africa 05:30
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Sri Lanka - South Africa 05:30
Commonwealth Games 2014 09:00
ATP Challenger Astana 06:00
Chinese FA Cup 09:05
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Inter City Baseball Tournament 2014 02:25
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Glasgow 2014 Commonwealth Games Mens Lawn Bowls Preliminaries 08:40
ITF Men's - Essen 09:00
Glasgow 2014 Commonwealth Games Womens Hockey Preliminaries 09:00
Glasgow 2014 Commonwealth Games Badminton Preliminaries 09:00
Glasgow 2014 Commonwealth Games: Hockey (w) Australia - Malaysia 08:50
Copil - Kokkinakis (ATP Challenger Lexington) 01:30
Metka / Quigley - Daniell / Sitak (ATP Challenger Lexington) 00:00
Evans / Smethurst - Polansky / Shamasdin (ATP Challenger Lexington) 20:30
Odesnik - Moriya (ATP Challenger Lexington) 19:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta) 01:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta) 01:00
Giron / Novikov - Buchanan / McGee (ATP Challenger Lexington) 19:00
Bemelmans - Sugita (ATP Challenger Lexington) 17:30
McGee - Krajicek (ATP Challenger Lexington) 16:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta) 01:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta) 23:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta) 23:00
Lu - Becker (ATP Atlanta) 21:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta) 23:00
Lu - Becker (ATP Atlanta) 21:00
Lu - Becker (ATP Atlanta) 21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta) 21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta) 21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta) 21:00
Shyla / Vasilevski - Arenas-Gualda / Lopez-Perez (ATP Challenger Astana) 07:30
Kukushkin - Pulgar-Garcia (ATP Challenger Astana) 07:30
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 13:00
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 13:00
Wuhan Hongxing - Qingdao Hainiu 09:05
Wuhan Hongxing - Qingdao Hainiu 09:05
LIG - RushCash 10:00
Hungkuk W - Hyundai W 07:45
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 12:00
Wuhan Hongxing - Qingdao Hainiu 08:05
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 17:30
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 17:30
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 17:30
Zeballos - Coric (ATP Umag) 16:30
Zeballos - Coric (ATP Umag) 16:30
Zeballos - Coric (ATP Umag) 16:30
Cuevas - Seppi (ATP Umag) 16:00
Cuevas - Seppi (ATP Umag) 16:00
Cuevas - Seppi (ATP Umag) 16:00
ITF Women's - Lexington 16:00
Kremen / Lertcheewakarn - Beygelzimer / Minella (WTA Nan Chang) 13:00
Kremen / Lertcheewakarn - Beygelzimer / Minella (WTA Nan Chang) 13:00
Kremen / Lertcheewakarn - Beygelzimer / Minella (WTA Nan Chang) 13:00
Kremen / Lertcheewakarn - Beygelzimer / Minella (WTA Nan Chang) 13:00
Kolar - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Kolar - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Kolar - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Kolar - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Doi - Zhu (WTA Nan Chang) 11:30
Doi - Zhu (WTA Nan Chang) 11:30
Doi - Zhu (WTA Nan Chang) 11:30
Doi - Zhu (WTA Nan Chang) 11:30
Zhang - Rain (WTA Nan Chang) 10:00
Zhang - Rain (WTA Nan Chang) 10:00
Zhang - Rain (WTA Nan Chang) 10:00
Zhang - Rain (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Kremen (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Kremen (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Kremen (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Kremen (WTA Nan Chang) 10:00
Gigounon / Goffin - Gonzales / Thornley (ATP Challenger Tampere) 16:30
Huta-Galung / Siljestrom - Dutra Silva / Maytin (ATP Challenger Tampere) 16:00
Cluskey / Walsh - Ymer / Zaytsev (ATP Challenger Tampere) 14:30
Pavlasek - Dutra Silva (ATP Challenger Tampere) 13:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Nieminen - Mertens (ATP Challenger Tampere) 15:00
Kontinen - Goffin (ATP Challenger Tampere) 13:30
Troicki - Golubev (ATP Gstaad) 13:00
Troicki - Golubev (ATP Gstaad) 13:00
Troicki - Golubev (ATP Gstaad) 13:00
Sillanpaa - Ymer (ATP Challenger Tampere) 12:00
Laaksonen - Haase (ATP Gstaad) 11:30
Laaksonen - Haase (ATP Gstaad) 11:30
Laaksonen - Haase (ATP Gstaad) 11:30
Youzhny - De Schepper (ATP Gstaad) 10:00
Youzhny - De Schepper (ATP Gstaad) 10:00
Youzhny - De Schepper (ATP Gstaad) 10:00
Fischer / Linige - Carballes Baena / G. Granollers (ATP Challenger Oberstaufen) 15:30
Diarra / Kovalik - Bader / Mirzadeh (ATP Challenger Oberstaufen) 15:30
Bolelli - Machado (ATP Challenger Oberstaufen) 14:00
Beck - Albot (ATP Challenger Oberstaufen) 14:00
Hajek - Mecir (ATP Challenger Oberstaufen) 12:30
Alund - Gojowczyk (ATP Challenger Oberstaufen) 12:30
Kovalik - Berrer (ATP Challenger Oberstaufen) 11:00
Fucsovics - Bachinger (ATP Challenger Oberstaufen) 11:00
Soler-Espinosa - Svitolina (WTA Baku) 11:30
Soler-Espinosa - Svitolina (WTA Baku) 11:30
Soler-Espinosa - Svitolina (WTA Baku) 11:30
Gerasimov - Kudryavtsev (ATP Challenger Astana) 10:30
Mladenovic - Vekic (WTA Baku) 10:00
Mladenovic - Vekic (WTA Baku) 10:00
Mladenovic - Vekic (WTA Baku) 10:00
Berankis / Matsukevitch - Cipolla / Menendez-Maceiras (ATP Challenger Astana) 10:00
Glushko - Schiavone (WTA Baku) 08:15
Glushko - Schiavone (WTA Baku) 08:15
Glushko - Schiavone (WTA Baku) 08:15
FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 05:00
Flamurtari - Petrolul 18:00
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
New York Yankees - Texas Rangers 18:05
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 17:37
Oakland Athletics - Houston Astros 20:35
Ferencvaros - HNK Rijeka 19:30
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Diosgyor - Litex Lovech 19:30
Groningen - Aberdeen 18:30
Zimbru Chisinau - CSKA Sofia 18:00
Slovan Liberec - MFK Kosice 18:00
Esbjerg - Kairat 17:45
Hapoel Tel Aviv - Astana 18:00
Chikhura - Bursaspor 18:00
FK Krasnodar - JK Kalev Sillamae 17:00
Sligo Rovers - Rosenborg 19:00
FC Koper - Neftchi 19:30
ITF Men's - Essen 10:00
ITF Men's - Essen 10:00
Kremen / Lertcheewakarn - Beygelzimer / Minella (WTA Nan Chang) 13:00
St. George Illawarra Dragons - Manly Sea Eagles 10:00
WWE Battleground 01:00
Groningen - Aberdeen 18:30
Channel One Russia 00:00
Udinese - Dinamo Moscow 17:30
SV Grodig - FK Cukaricki Belgrad 18:00
Slovan Liberec - MFK Kosice 18:00
Esbjerg - Kairat 17:45
Groningen - Aberdeen 18:30
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Jamaica W - Cuba W 21:30
FK Haugesund - FK Sarajevo 17:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Norway W U19 - Spain W U19 08:56
FC Koper - Neftchi 19:30
P2P streams (download additional software)
We show 213 links. Updated at UTC = 1 minutes ago. UTC times

ATDHE streaming

Welcome to ATDHE. We are continuously improving our website so you will see now features every few weeks or months. Everything is beta of course, there is no time for final tuning.

But the goal of ATDHE is clear: to deliver LEGAL streams with as small amount of ads as possible.

ATDHE gives you opportunity to share your sport streaming videos and we all thank internet for it, but PLEASE: do not share streams that are copyrighted @ ATDHE. You can be seriously prosecuted. In some democratic countries you can be even tortured. Respect the system. Be the sheep!